Belet_elektrika-trikola1

Při výběru vysokozdvižného vozíku byste se měli řídit několika základními radami

Ve skladových prostorech nachází uplatnění manipulační technika, mezi kterou patří například i vysokozdvižný vozík. V posledních několika letech se vysokozdvižný vozík po technické stránce výrazně vylepšil, přičemž v současné době jsou k dostání efektivnější a sofistikovanější pomocníci do skladů než kdysi. Jestliže nemáte s výběrem takového vozíku takřka žádné zkušenosti, v následujících řádcích vám prozradíme, jak ho vybrat, na co si dát pozor a jak ušetřit.

Dnešní trh s vysokozdvižnými vozíky je vskutku pestrý. V nabídce jsou jak modely pro manipulaci v úzkých uličkách, tak i velkých výškách. Vysokozdvižný vozík byste měli vybírat podle nosnosti, druhu pohonu, způsobu manipulace a druhu materiálu, s nímž budete pracovat.

Vysokozdvižný vozík se rozděluje na několik kategorií

Do skladových hal, tedy do uzavřených prostor, se hodí zejména elektrické varianty. Ovšem pro venkovní plochy jsou určené modely se spalovacími motory. Pokud se podíváte do nabídky společnosti Semat HB, najdete v ní značky Hyundai, Belet, HC a Nissan. Třeba takové vozíky Hyundai a Belet jsou jak elektrické, tak i spalovací.

Pokud chcete ušetřit

Pokud se bez vysokozdvižného vozíku neobejdete, nicméně nemáte dostatek finančních prostředků na zakoupeních zbrusu nových strojů, doporučujeme podívat se do bazaru. Přímo na stránkách společnosti Semat HB najdete odkaz na bazar, kde jsou vysokozdvižné vozíky, ale také retraky za zlomek původní ceny. Počítejte však s tím, že se jedná už o používané stroje, ale stále jsou ve velice dobré kondici.

Zhlédněte tedy produktové portfolio společnosti Semat HB, která nabízí manipulační techniku všeho druhu – od vysokozdvižných vozíků přes paletové vozíky až po retraky. Samozřejmostí jsou i náhradní díly, hydraulické hadice, rudly a přídavná zařízení.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář