gal-5189-orig

Pravidelná údržba fasády domu? Zavolejte si raději profesionály!

Hledáte firmu, která se postará o pravidelnou údržbu fasády vašeho domu? Potřebuje zdivo vašeho domu, zahradního domku nebo třeba plotu, které jej chrání, vyčistit? Ať už vás trápí cokoli, vždy je lepší obrátit se na profesionální firmu, která má k dispozici nejenom tu nejlepší techniku, ale také kompletní „know-how“ a dostatek zkušeností. Jen tak se totiž s jistotou vyhnete nechtěnému poškození fasády či izolační vrstvy.

Jednou z takových firem je například firma ARS, působící především na území Prahy a v jejím okolí. Její technici vám rádi pomohou z celou řadou problémů. Jejich moderní technologie tryskání (či pískování) napomůže k odstranění anorganických i organických nečistot či koroze, speciální nátěry ochrání vaši nemovitost před nelegálními sprejery a vysoce účinné odstraňovací prostředky napomůžou k odstranění graffiti v případě, že se u vás sprejeři doopravdy „zastaví“.

Samotná technologie tryskání a pískování je přitom velice všestranná a v závislosti na druhu zvoleného abraziva je možné ji využít k čištění takřka jakéhokoli povrchu. A pokud firma ještě k tomu disponuje nejmodernější německou technologií Torbo, může jejích skvělých účinků využít nejenom v exteriérech, ale i v interiérech, kde jsou kladeny přísné požadavky na minimální prašnost.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář