Snímek obrazovky 2017-08-17 v 20.45.17

Moderní koupelna patří i do panelákového bytu

Také jsou byty ve vašem paneláku dosud vybaveny socialistickým bytovým jádrem? Požadavkům nového tisíciletí již tyto nevzhledné, často i nebezpečné buňky nevyhovují. Zmodernizujte si bydlení, vynaložených peněz rozhodně nebudete litovat!

Pryč s pozůstatky socialismu!

Koupelnová jádra se ve svých dobách montovala jako celek a sloužila pouze jedinému účelu: k urychlení stavby bytových jednotek. Požadavky na estetiku, ba i bezpečnost, šly tehdy stranou. Přesto jsou jich dnešní paneláky stále ještě plné. Přitom je prakticky nemožné tyto zastaralé koupelny zvelebit tak, aby vypadaly pěkně na pohled a vyhovovaly hygienickým požadavkům. Vlivem vlhkosti se stěny po všech těch letech kroutí, hnědnou a plesniví. O izolaci zvuku si bez kompletní rekonstrukce můžete nechat zdát, takže pravděpodobně slyšíte každé spláchnutí v domě. V některých případech již v jádrech selhávají i rozvody elektřiny, což může být životu nebezpečné.

Snímek obrazovky 2017-08-17 v 20.44.48

Rekonstrukce vás zbaví potíží

Přesvědčili jsme vás, že je čas dát sedmdesátým létům sbohem a pustit se do rekonstrukce bytu? Jakmile začnete plánovat rekonstrukci koupelny, zjistíte, kolik nových možností se před vámi otevřelo. V jádru jste pravděpodobně měli jen starou vanu, nyní si ovšem můžete pořídit moderní sprchový kout, díky němuž se vám zvětší prostor. Novou koupelnu pak vybavíte designovými skříňkami. Toužíte naopak po větší rohové vaně? Stávající rozměry vám tento rozmar zřejmě nedopřejí, s rekonstrukcí koupelny a záchodu se však v panelácích často pojí také přestavba kuchyně, která s hygienickým zařízením sousedí. Není problém ji zmenšit ve prospěch koupelny a pořídit si vanu svých snů.

Zajímavá řešení kuchyně

Kuchyně na míru může být dalším snem, který se vám při celkové rekonstrukci bytového jádra splní. Odborníci vám dokážou, že i s malým prostorem lze při správném přístupu udělat zázraky. Bydlíte-li ve Frýdku-Místku, Ostravě, Havířově a jejich okolí, rádi vám doporučíme spolehlivou firmu MATTES plus s.r.o., která vám vypracuje 3D grafický návrh dle vašeho přání a vykoná veškeré práce. Mistrně provedou kompletní rekonstrukci bytu, jež bude odpovídat vaším finančním možnostem. Specializují se na výrobu kuchyňských linek a nakonec můžete s jejich pomocí vybavit vaši novou kuchyň moderními kuchyňskými spotřebiči se slevou až 45 %.

Napsat komentář