kabel

Kabely a trubky jednoduše upevníte s pomocí příchytky

Příchytky se využívají opravdu často. Málokteré ale disponují takovými vlastnostmi jako kabelové příchytky Schnabl. Pojďme si o nich povědět více.

Správné uchycení kabelu je důležité. Ještě důležitější ale je, abyste ho přichytili kvalitně a pokud možno neviditelně. S klasickými příchytkami je to poměrně obtížný úkol. Příchytky na kabely Schnabl vám ale tuto práci usnadní.

Elegantní a rychlá instalace

Společnost Schnabl vyrábí hned několik typů příchytek. Kromě příchytek na kabely přijdou vhod i příchytky na trubky. Jejich tvar je poměrně specifický. Navíc je vyžadována vysoká pevnost a odolnost vůči tření. Proto se k přichycení trubek často používá kombinace šroubů a příchytek. Schnabl ale nabízí řešení, které vyřeší všechny vaše problémy.

Trubkové i kabelové příchytky plastové vám pomohou zapomenout na problémy spojené s dostatečným uchycením. Stačí totiž navrtat dostatečně díru, do níž příchytku snadno vložíte. Jde to opravdu jednoduše. Jednotlivé komponenty totiž při zasunutí podlehnou tlaku. Instalaci tedy vyřešíte rychle a elegantně.

Odolnost a bezpečí

Jednoduché uchycení ale není jedinou výhodou. Příchytky trubek a kabelů disponují ještě dlouhou životností. V prvé řadě se můžete spolehnout na pevné a dlouhodobé přichycení. Pokud nevěříte, můžete si to vyzkoušet už při instalaci. Jakmile příchytku umístíte do díry, zkuste za ní zatahat. Nevytáhnete jí. Pouze za použití hrubé síly. Při tom navíc zničíte váš původní vrt, takže budete muset vrtat znovu.

Příchytka tedy vydrží v díře opravdu dlouhou dobu. Poskytne tak 100% oporu pro kabeláž i potrubí. Díky kvalitnímu plastovému materiálu pak odolá vnějším vlivům. Plast je navíc dobře tvárný. Díky tomu můžete na trhu najít příchytky v různých velikostech a tvarech.

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář