img_0759

Je ideální čas na renovace budov pro snížení nákladů na energie a vytápění

Letní a podzimní sezona jsou ideálními obdobími, kdy se provádějí nutné rozsáhlé stavební úpravy – zateplování a izolace střech i fasády, výměny kotlů a vodohospodářské práce. Pro snížení nákladů na vytápění v zimě i během celého roku jsou potřeba rekonstrukce střech, výměny oken a izolace budov. Neodkládejte nutné opravy a renovace na dobu, kdy už bude stav objektu katastrofální.

Snižte o polovinu náklady za energie a otop

Ať už se jedná o administrativní budovu nebo obytný dům, citlivá rekonstrukce střechy prováděná spolu s výměnou oken, zateplením a izolací fasády je významným činitelem snižujícím náklady nájemníků a obyvatel za vytápění i energie až o polovinu. Před stavebními úpravami jsou firmou AHF stavby bezplatně provedeny zaměření, odborné poradenství, předběžné kalkulace a návrhy na technologický postup rekonstrukce střech i doporučený výběr vhodných materiálů.

Citlivé rekonstrukce prováděné s ohledem na klidný život nájemníků

Termíny rekonstrukcí a oprav jsou bezpodmínečně dodržovány, stejně jako se při veškerých úpravách co nejvíce dbá na bezproblémový život obyvatel v konkrétním objektu. Není třeba se na týdny a měsíce stěhovat na chalupu, do renovovaného objektu nebude zatékat, stejně jako se nebude pracovat dlouho do noci a podobně. Výhodou oslovení specializované firmy je výběr a dodej ideálních materiálů bez zbytečných průtahů a čekání na externího dodavatele. Vypracování odborných posudků a zpracování projektové dokumentace, včetně vyřízení administrativních záležitostí, je samozřejmou součástí prováděných prací.

Izolace střech a výsadba zeleně na plochých střechách

Pro rekonstrukce ploché střechy se užívá hydroizolačních fólií a asfaltových pásů. Více se o používaných technologiích dozvíte na stránkách ahf.cz. Oblíbeným estetickým prvkem jsou takzvané zelené střechy. Na ploché střechy se vysazují květiny, keře i stromy. Především administrativní stavby mají dostatek prostoru na střeše, která se výsadbou zeleně dokáže umně proměnit v příjemné odpočinkové a relaxační místo.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář