izolace1

Izolace domu šetří zbytečné vytápění

Napadlo vás někdy, zda-li si nevytápíte dům zbytečně velkým množstvím energie? Existují přitom způsoby, jak v této oblasti ušetřit, ať už finančně, či ekologicky. V současnosti je stále častějším trendem zateplení domu.

Izolací existuje několik druhů. Nejčastěji používaná je tepelná izolace. Dalším typem jsou pak foukané izolace. Správně použitá izolace si klade za úkol primárně šetřit energie a zvýšit tak pohodlí domova. Mezi kritéria správné izolace se řadí zejména tato: dobrá vzduchotěsnost, správné hospodaření s vlhkostí a nižší hloubková průvzdušnost (když je venku prudký vítr, brání to pískotu zásuvek, například).

Jiným typem jsou foukané izolace. Jsou používané více pro úzké a špatně dostupné prostory, kam by se jiná izolace dostávala hůře. Vlákna jsou postupně stejnoměrně nafoukána do všech mezer a spár. Foukané izolace si můžete vybrat z pěti různých druhů, které dodáváme a také i vyrábíme.

Zateplení domu je určitý typ rekonstrukce domu. Vzhledem k různorodosti jednotlivých typů staveb je však velmi vhodné, ne-li dokonce nutné, aby posoudil odborník, jaký typ zateplení domu bude ten nejvhodnější. Zateplení domu zprostředkováváme na klíč.

Co vše to tedy obnáší? Nejprve zpracováváme návrh. Jeho součástí je jednak plán realizace, ale také předběžná kalkulace, kolik by celý proces klienta případně stál. Dalším krokem je dodání potřebného materiálu od dodavatele, kontrolního měření a na závěr samostatnou aplikaci.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář