stavbacz_graffiti_cz_nahledovy

Antigraffiti nátěr: Efektivní ochrana před graffiti a nečistotami

Pokud jste právě dostavěli nebo dokončili rekonstrukci vysněného domu, měli byste se postarat o jistá preventivní opatření. Možná je to právě vaše bydlení, které se může stát terčem sprejerů. A není nic horšího, než pohled na fasádu znehodnocenou barvami ze sprejů a lihovými fixy. Naštěstí existuje způsob, jak takové nepříjemnosti zamezit. Stačí, když si na fasádu necháte aplikovat speciální nátěr proti graffiti!

Co je to antigraffiti nátěr?

Antigraffiti nátěr je skvělou volbou pro každého, kdo chce majetek uchránit před sprejery. Odborníci z AXIOM REAL doporučují aplikaci nátěru vždy na novou, čerstvě zrekonstruovanou nebo vyčištěnou fasádu.

Nátěry proti graffiti lze aplikovat na přírodní i umělé povrchy, a to až do výšky 3 metrů. Na povrchu vytváří ochrannou vrstvu, která zabraňuje pronikání graffiti do podkladu. Mají hydrofobní efekt, což v praxi znamená, že se nešpiní a téměř nenasakují vodu.

stavbacz_graffiti_cz_01

Antigraffiti nátěr výrazně zjednodušuje čištění. Drobné nečistoty lze smýt vodou, spreje a fixy speciálním přípravkem. AXIOM REAL používá vysoce kvalitní a prověřené nátěry od předních výrobců – nemění barvu podkladu a zachovávají proudění vodních par, takže fasáda může i nadále „dýchat“.

Nikdy není příliš pozdě

Zapomněli jste na prevenci a s hrůzou zjistili, že si sprejer vybral právě tu vaši fasádu? AXIOM REAL zajišťuje také odstranění graffiti Praha i ve zbytku republiky. Stačí zavolat a technik se dostaví k vám domů, kde provede ukázkové čištění na vzorku zdiva. Budete-li s výsledkem spokojeni a odsouhlasíte-li cenu, odstraní graffiti z celé fasády a po domluvě provede aplikaci antigraffiti nátěru.

Chcete se o antigraffiti nátěrech a odstranění graffiti dozvědět všechny důležité informace? Pak pokračujte na www.graffiti.cz.

Napsat komentář