architecture-3383067_1280

Foukané tepelné izolace vám ušetří spousty peněz za vytápění a energie

Únik tepla je nejčastější příčinou, proč v rodinných domcích, činžácích i průmyslových halách zbytečně protopíme přemrštěné částky. Přitom stačí tak málo. Zajištěním kvalitní foukané tepelné izolace se dovede pro zimní období připravit budova tak, aby dokonale izolovala, kumulovala teplo a nepropouštěla chladný vzduch dovnitř. V létě zas izolace slouží k tomu, aby bylo uvnitř příjemně a snesitelně. Nebojte se žádných přehřátých budov, které jsou v zimě ideální a parném létě se z nich stávají pekelné skleníky. Tepelné izolace neslouží pouze k izolování domů, s úspěchem se jich využívá při stavbách, renovacích střech i kompletních rekonstrukcích hal a průmyslových objektů, kde je únik tepla markantnější než u klasických domů.

Minerální izolace se hodí pro zateplení stropu, podlahy, stěny a příček

Stavitelé s oblibou sahají pro minerální izolace, které se dají zkombinovat s každým typem vnější fasády. Své uplatnění ovšem nalézá i v interiéru, jelikož zateplí strop, podlahu, celé podkroví, stěny, příčky a podhledy. Protože se minerální izolace aplikuje speciálním strojem, jenž ji takzvaně fouká i do těžce přístupných míst, zaplní tato materie spáry, výklenky a dutiny. Při aplikaci minerální izolace nevzniká žádný odpad, práce tedy probíhají bez zbytečných úklidů a pohybu osob v prašném prostředí. Protože se s minerální izolací pracuje rychle, nevznikají zbytečné časové prodlevy při stavebních činnostech, je tedy i úsporná.

Ceník foukané izolace je zajímavou položkou, která potěší

Zájemci o jakýkoliv typ izolace mohou kontaktovat specializovanou firmu, jež nezávazně a bezplatně zvolí nejpříhodnější materii a propočítá předběžný rozpočet. Ten se odvíjí od stabilních cen za stropní a vodorovné konstrukce, krovy a šikmé konstrukce, stěny a svislé konstrukce. Ceník foukané izolace stanoví částku za metr krychlový 900 korun.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář