Snímek obrazovky 2017-03-09 v 15.46.44

Soustředíme se na bytelné zastřešení bazénů v akci

Venkovní plastové bazény si zaslouží bytelné zastřešení. Akce významného dodavatele bazénů a souvisejícího doplňkového materiálu, společnosti Bazény Šulc, jsou aktuálně zaměřeny na poptávku po zastřešení. Ochranné funkce zmíněného zastřešení jsou zřejmé, do nádrže nespadnou domácí zvířata ani děti a nechtěné nečistoty. Vlastníci bazénů se stříškou se mohou koupat i v nepříznivém počasí, a proto se jim léto prodlouží až o několik měsíců.

Měsíc březen je věnován zajímavým bonusům pro zákazníky

Před volbou ideálního krytu na bazén bychom si nejprve měli podrobně prohlédnout nabídku společnosti na stránkách bazeny-sulc.cz. Komplexní výčet produktů, rozměry, použité materiály a informace o údržbě jsou doplněny o zajímavá zastřešení bazénů v akci a významné slevy bazénových setů. Protože firma vychází vstříc svým věrným zákazníkům a potenciálním klientům, vyhlašuje zajímavé bonusové akce každý měsíc. Březen je věnován plastovým bazénům a zastřešením. Zájemci v kategorii nazvané Plastové bazény akce naleznou nabídku hadice zdarma k pásovému vysavači, bezplatné dodávce čtyř bezchlórových polymerových přípravků a teleskopické tyče, síťky a kartáče ke každému koupenému bazénu. Kdo si objedná tepelné čerpadlo, získá jej i s funkcí chlazení za akční cenu. K automatickému digitálnímu dávkovači firma dodává pětilitrový kanystr polymerů v hodnotě 2000 korun. Akční sety zahrnují dodávku a montáž zadarmo. A to se vyplatí!

Výběr vhodného zastřešení bazénu

Společnost Bazény Šulc přichází s moderními zastřeními k bazénům, která se vyznačují snadnou montáží, jednoduchou údržbou a především kvalitním provedením. Jakost materiálu ručí za velkou odolnost proti případným pádům těžších předmětů – větví ze stromů, kamínkům, nebo hračkám. Více typologií ochranných stříšek dává zákazníkovi možnost vybrat si tvar, materiál, způsob posouvání i možného uzamykání před malými rozpustilými rošťáky. Klienti si také mohou zvolit rozmanité barevné provedení krytu včetně zbarvení doplňků. Dlouhou životnost těsnění, jeho vysokou elasticitu a odolnost proti nepříznivým povětrnostním vlivům zaručují použité segmenty, jako je například typ EPDM. Neváhejte a využijte březnovou akci zastřešení plastových bazénů se slevou.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

1 komentář: „Soustředíme se na bytelné zastřešení bazénů v akci

Napsat komentář