56aa2a3c57c94eb5865e0900

Komplexní úklid komerčních a soukromých prostor

Jste-li vlastníkem větších komerčních nebo soukromých prostor, tak určitě víte, že správa takové nemovitosti je velmi náročná a leckdy je problém vše zvládnout bez potíží a časové tísně. Nejlepším řešením je najmutí spolehlivé úklidové služby, postará se o komplexní úklid a správu objektu. Ideální volbou je vybrat firmu, která zvládne nejen perfektní úklid interiéru, ale postará se rovněž o údržbu zeleně, parků a parkovací plochy. Společnost HONDL GLOBAL SERVICES poskytuje nejen hygienický servis, ale také provozní a technickou správu nemovitosti.

Úklidové služby po celé České republice

Domluvte se na rozsahu prací podle vašich přání a požadavků, může se jednat o pravidelný či speciální jednorázový generální úklid, úklidové služby v bytových domech a hotelech, stavební a průmyslové čištění nebo úklid venkovních prostor. Společnost HONDL GLOBAL SERVICES provádí úklidové služby po celé České republice za použití osvědčené techniky firem, jako jsou NILFISK, TENNANT, HAKO, KÄRCHER, KRÄNZEL a PURAQLEEN. Pro důkladnou očistu prosklených ploch, fasád a fotovoltaických panelů se využívá skvělý systém PuraQleen, který obdržel dokonce evropskou cenu za inovaci v oblasti technologie čištění. HONDL GLOBAL SERVICES nabízí široký výběr služeb vysoké kvality, zdravotní nezávadnost prostředků, to vše za přijatelné ceny.

Ostraha objektů ochrání váš majetek

Ostraha objektů na profesionální úrovni ochrání osoby i majetek. Ideální variantou je kombinace fyzické ostrahy s instalací kamerového systému, EZS a on-line obchůzkového systému. Na základě požadavků klienta se sestaví bezpečnostní plán přímo na míru pro daný objekt. Návštěvník se vždy setká s pracovníkem ostrahy jako s první osobou v budově, a tak společnost zaručuje jeho vstřícné jednání a bezchybnou schopnost orientace v celém objektu. Tým je vybaven služební uniformou či společenským oděvem podle domluvy. Ostraha se zvládne postarat o všechny typy budov, zajišťuje evidenci vozidel a osob na vrátnici, má na starost telefonní a technickou správu a ohlašovnu požárů.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář