stavbacz-cz_navackove_cz_nahledovy

Žižkov mění tvář, nové byty rychle mizí! Ulovíte jeden?

Žižkov patří k nejstarším pražským čtvrtím. Zajímavostí je, že právě sem vedla jedna z vůbec prvních tramvajových tratí. Jedná se o místo se svéráznou atmosférou, klidem, pohodou i typickým městským ruchem. Když se podíváte do statistik a budete pátrat po oblasti, kde je největší poptávka po bydlení, na prvních příčkách uvidíte právě Žižkov. Šance na zisk nového bytu, který ale perfektně zapadá do stávající zástavby, se nabízí právě nyní. Nabídka je pestrá, co se týče množství, dost omezená!

Projekt NA VACKOVĚ zažívá enormní zájem

Novou tvář dává Žižkovu projekt NA VACKOVĚ, který vzniká v blízkosti ulice Olgy Havlové. Realizátorem je developerská společnost Metrostav Development a.s. ve spolupráci s designerským studiem MS Architekti. Cílem projektu je vybudovat nové byty, které nabídnou vysoký komfort bydlení, nepřekročí únosnou cenu a svým celkovým pojetím zapadnou do stávající zástavby.

stavbacz-cz_navackove_cz_01

Že se odvážná strategie vyplácí, dokazuje enormní zájem, který lidé o nové byty v Praze na Žižkově jeví. Developer plánuje postavit celkem 5 budov (A až E). Bytové domy A a B byly již dokončeny a mají už i čísla popisná. Realita byla taková, že již v únoru, kdy nebyla stavba ani zdaleka dokončena, se prodaly všechny byty v budově A. Nyní se pracuje na budovách D a E a současně byl zahájen i prodej. Zájem je opět značný, rezervace rychle přibývají. Pokud se i vám představa bydlení ve svérázné pražské čtvrti líbí, nerozmýšlejte se příliš dlouho.

stavbacz-cz_navackove_cz_02

Proč je o projekt zájem?

Rezidenty láká blízkost centra města a současně blízké spojení s přírodou. Jen kousek stačí ujít a přivítá vás klid přírody v oblíbeném parku Židovské pece, nedaleko je i park Balkán. Potěší skvělá dopravní obslužnost, přítomnost škol i školek a bohatý kulturní život.

Nepropásněte svou šanci, levné byty na Praze 3 rychle mizí. Než budete kontaktovat developera, zjistěte si, jaké jsou vaše finanční možnosti. Je dobré si udělat finanční rozbor a kontaktovat poradce, který vám zprostředkuje hypoteční nabídky. Základní přehled o tom, kolik a kde vám půjčí, vám udělá tato kalkulačka.

Napsat komentář